Search site


Contact

Dj-Albii
FeriZaj

E-mail: Dj.Albi@ferizaj.city.ch

bisedoni

ora

ora
 

 
                                  
                                   

  

WwW.Ks-ChaTi.Tk

Date: 23/11/2010

By: beqari_dk@live.com

Subject: hey

kur te dhemb koka mos pi aspirin po mendo per Mua Se do te gjesh sherim.

Date: 23/11/2010

By: beqari_dk@live.com

Subject: hey

bimi nga kopenagen i pershndes gjithe kudo qe jen me knege mede trej edhe gjithe bukuroshe e klines bese edhe tine edhe pershndes x person qe edu me shumti nga gjilan edhe kush mund me dimu te takoj se ka shum vite sekam par

Date: 15/05/2013

By: Ei

Subject: Re: hey

well ds doesnt make u steps ahead nor smarter wannabe's.. how bagay.. dirtBUGS.

Date: 27/03/2010

By: erbiniii

Subject: qao

edhe un ju pershendes te gjitheve

Date: 14/02/2010

By: vala

Subject: tung tung

e pershendes tunen duke jauruar dfesten e shen valentinit

Date: 26/01/2010

By: drenicaki

Subject: ju dua shum

pershendetej te gjithvweve

Date: 09/10/2009

By: tungi

Subject: tungi

mir shum

Date: 09/10/2009

By: dj-albii

Subject: WwW.Ks-ChaTi.De.Tl

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Date: 14/02/2010

By: veli

Subject: Re: WwW.Ks-ChaTi.De.Tl

e pershendes shum tunen nga klina dhe i uroj festen e shen valentinit

Items: 1 - 9 of 9


 
 
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 01. Elvana Gjata - Turn you On.mp3 9,337.1 KB | 5 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5636172_Nbtgc [Properties | Links] 02. 2po2 Ft. Flori - Crazy Girl.mp3 8,765.2 KB | 3 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5636186_xyI2R [Properties | Links] 03 - Mentor Kurtishi - Vuj Vuj.mp3 2,683.6 KB | 1 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5637345_TOvim [Properties | Links] 03. Rozana Radi Ft Noisy - Mr.Yesterday.mp3 10,194.9 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5637401_F8CXP [Properties | Links] Adelina Berisha - Merre ket shpirt.mp3 3,483.5 KB | 1 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5637440_YPsMR [Properties | Links] Agron Ahmeti - Pa Ty.mp3 3,088.7 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5637460_bRrF1 [Properties | Links] Anduena - Shi Me Uj.mp3 4,888.8 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5637996_tYBoh [Properties | Links] Armendi dhe Agroni Tallava e Forte 2009.mp3 5,495.3 KB | 1 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5638003_qTNj3 [Properties | Links] Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela.mp3 7,065.6 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5638014_iLX9M [Properties | Links] Bimi - Tak Tak Per Ty.mp3 6,336.1 KB | 1 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5638153_UFX4G [Properties | Links] Daim Lala - A bre zemer.mp3 3,504.7 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5638174_vv9VN [Properties | Links] Dardan Xhemajli - Pse ti mua me le.mp3 4,737.8 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5646705_WonQV [Properties | Links] Dardaniamusic[1].com - Adem Ramadani - Gurbeti.mp3 4,572.4 KB | 0 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5652860_T0lmo [Properties | Links] Dardaniamusic[1].com - Adem Ramadani - A ka kush moj nane dashurin me ma zhduk.mp3 3,284.5 KB | 1 Views | Hidden https://www.opendrive.com/files?5652865_XYaru [Properties | Links]